
9 299 ₴
8 238 ₴

OUKITEL IIIF150 B3 – це захищений смартфон середнього класу, що відповідає стандартам захисту IP68, IP69K та MIL-STD-810H, що робить його надзвичайно стійким до зовнішніх впливів. Він витримує падіння з висоти до 1,5 м-коду, може бути занурений у воду, також здатний працювати в умовах екстремальних температур.

Смартфон має 6,6-дюймовий дисплей з роздільною здатністю HD+ 720x1612 пікселів та частотою оновлення 90 Гц. Захищений міцним склом Corning Gorilla Glass, цей екран стійкий до подряпин та ударів, що робить його ідеальним для щоденного використання у різних умовах.
Dynamic Island – це революційне рішення багатозадачності. Функція дозволяє отримувати повідомлення про заряд батареї, розблокування через розпізнавання обличчя та вхідні дзвінки, навіть якщо ви використовуєте інші програми. Легко перемикайтеся між завданнями одним дотиком до Dynamic Island. Вона з'являється лише тоді, коли це необхідно, допомагаючи максимально ефективно використовувати простір екрану та покращуючи ваш досвід використання.




*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Металл, Резина |
| ОС | Android |
| Реплика | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт связи | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Цвет | Черный |
| Экран | |
| Автоматический поворот экрана | Да |
| Диагональ экрана | 6.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 1612х720 |
| Сенсорный экран | Да |
| Тип сенсорного экрана | Емкостный |
| Тип экрана | IPS |
| Устойчивый к царапинам экран | Да |
| Цветной экран | Да |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Число пикселей на дюйм, PPI | 267 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 336 г |
| Высота | 168.8 мм |
| Толщина | 15.85 мм |
| Ширина | 79.6 мм |
| Память и процессор | |
| Видеопроцессор | Mali-G57 MC2 |
| Количество ядер | 8 |
| Максимальный размер карты памяти | 2 ТБ |
| Объем оперативной памяти | 8000 MB |
| Объём встроенной памяти | 256 GB |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Слоты карты памяти | microSD |
| Частота процессора | 2050 МГц |
| Питание | |
| Возможность подзарядки от USB | Да |
| Емкость аккумулятора | 10800 мА/ч |
| Крепление аккумулятора | Несъемный |
| Мультимедиа | |
| Вспышка | Светодиодная |
| Диктофон | Да |
| Игры | Да |
| Камера на лицевой панели | Да |
| Количество мегапикселей фронтальной камеры | 8 Мп |
| Максимальное разрешение видео | Full HD (1920 x 1080) |
| Фотокамера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Другие функции и особенности | Датчик приближения, Сканер отпечатка пальца, Фонарик, Датчик освещенности, Компас, Ударопрочный корпус, Гироскоп, Пылезащитный корпус, Быстрая зарядка, Акселлерометр |
| Связь и коммуникации | |
| Интерфейсы | NFC, Bluetooth, Wi-Fi, USB Type-C |
| Синхронизация с ПК | Да |
| Система A-GPS | Да |
| Спутниковая навигация | ГЛОНАСС, GPS, Beidou, Galileo |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 3 месяца от магазина |
| Основная камера, Мп | 100 Мп + 20 Мп |
| Стандарт защиты | IP68, IP69К, MIL-STD-810G |