Магазин реально крутий, Рекомендую! Менеджер зателефонував відразу і повідомив загальну суму до сплати, відправку здійснили на наступний день, прикріпивши чек та умови гарантійного обслуговування. Телефоном дуже задоволена гарна якість та зручний у використанні та приємна ціна! Задоволена на всі 100%! Рекомендую, не пошкодуєте!
дякую за телефон,ціна гарна.прийшов наступного дня.є гарантія,все гарно запаковано
пройшов місяць після користування телефоном,і він просто потух і більше не включився. використовувайся вдома,даже сім карту не ставили.відправили у сервісний центр,3тя неділя ніякої інформації немає.дзвоню кожну неділю,магазин нічого незнає. Тому нне рекомендую купляти телефони через сайти,бо будете чекати довго і нудно. Перед відправкою зняла відео в якому стані телефон,та є уся комплектація телефона,навіть плівки з телефону та зарядки.
Чудове обслуговування!
написано було глобальна прощивка а відправили китайську але ціна хороша в цілому нічим не відрізняється від глобального задоволений