Зробила замовлення два дні тому, замовлення так і невідправили🤬🤬. Коли телефоную перепитую чи відбулась відправка , відразу ж говорять .«що відправка буде сьогодні» але в кінцевому результаті нічого немає🤷♀️. Як так можна????
дякую за приємне обслуговування!!!!!телефон працює, дуже задоволена покупкою!!успіхів вам!!!
Ще за життя не зустрічала такого швидкого виконання замовлення ❤️🌹