Отправили не сразу (пришлось напомнить), но было предпразничное новогоднее "сумашествие" с заказами, поэтому не критично. В остальном всё хорошо, товар соответсвовал, упаковали хорошо. Менеджеры вежливы.
Володимир Л.
Отлично
сергей А.
Отлично
Наталія К.
Отлично
класна компанія професіоналів!
Когут М.
Отлично
Виктория К.
Отлично
Артур В.
Отлично
Спасибо - все ок!
Віктор М.
Отлично
Замовляв флешку на тайп С - юсб Все як має бути, ввечері замовив на наступний день відправили. Рекомендую.
Олександр Я.
Отлично
Віталій П.
Отлично
Планшет прийшов ще й з чохлом та поклеєною плівкою на екрані, велике дякую
Отправили не сразу (пришлось напомнить), но было предпразничное новогоднее "сумашествие" с заказами, поэтому не критично. В остальном всё хорошо, товар соответсвовал, упаковали хорошо. Менеджеры вежливы.