Зв'язались швидко, відправили наступного дня. Смартфон прийшов у зарядженому стані на 100%. Дивно було отримати велику коробку, сам смартфон у власній упаковці займав лише половину об'єму. Хоча можливо Нова Пошта не надала більш підходящу упаковку.
В цілому гарний продавець, раджу співпрацювати. :)
Все дуже класно