
Ця потужна м’ясорубка має двигун із загальмованим ротором потужністю 2000 Вт, що дає змогу подрібнювати до 2,6 кг м’яса за хвилину. Цей невеличкий пристрій, який задля додаткової безпеки обладнано кнопкою живлення та автоматичним вимикачем, стане прекрасним доповненням до будь-якої кухні.

Приготування різноманітних страв із фаршу вимагає м’яса різної структури. Завдяки можливості вибору між дисками для подрібнення користувач може легко налаштувати потрібний ступінь подрібнення відповідно до улюбленого рецепта, і м’ясні фрикадельки, бургери, лазанья, болоньєзе, паста з м’ясом, ковбаси та сосиски будуть просто ідеальними.

Ця м’ясорубка відкриє для вас широкий спектр смаків європейської, азійської та індійської кухонь. Ковбаси та сосиски із хорошого якісного м’яса точно варто спробувати приготувати в домашніх умовах.

Користувач самостійно обирає, як нарізати овочі, натерти сир пармезан чи перемолоти волоські горіхи. У комплекті поставляються три різні насадки — для грубого нарізання, шинкування та подрібнення. Не хвилюйтеся — тепер ви готові до будь-яких кулінарних викликів.

Використання місцевих продуктів має значні переваги. Це стосується як м’яса, так і всіх інших продуктів. Ви знатимете походження та отримуватиме продукти харчування очікуваної якості. Є ще одна перевага — купуючи великі шматки, ви економите багато коштів.

По мірі усвідомлення важливості здорового харчування та росту зацікавленості щодо походження продуктів, які з’являються на вашому столі, рано чи пізно вам знадобиться допомога пристроїв Gorenje. Ви точно знаєте, що саме у вашому гамбургері чи на тарілці. Так спокійніше.

М'ясорубки Gorenje дуже прості у використанні. Вони відрізняються набором технічних характеристик, щоб забезпечити повну безпеку. Легкі та надійні в експлуатації. Ви можете за лічені хвилини приєднати насадки або, навпаки, від'єднати їх для очистки. Диски для приготування фаршу разом з подрібнюючим лезом та насадками для приготування ковбасок зручно зберігаються у товкачі.

М'ясорубка Gorenje дуже проста у використанні. Вона відрізняється набором технічних характеристик, щоб забезпечити повну безпеку. Легка та надійна в експлуатації. Ви можете за лічені хвилини приєднати насадки або, навпаки, від'єднати їх для очищення.

На випадок забиття м’ясорубку обладнано реверсивним перемикачем. Функція реверса збереже вам багато часу, якщо потрібно перекрутити м’ясо зі значним вмістом сполучної тканини.

За допомогою ручки ви можете легко переміщати прилад, щоб він не заважав вам на переповненій кухні.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1700 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.3 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Кількість насадок для терки | 2 |
| Кількість насадок для шинкування | 1 |
| Матеріал лотка | пластик |
| Насадка для нарізки печива | Ні |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці від виробника |