25 999 ₴
23 499 ₴




Компактний дизайн дозволяє легко зберігати самокат у дорозі.
Електросамокат Ninebot E3 Pro E має легку раму, що робить його простим у перенесенні та ідеальним для міського життя.




*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 10200 мА/год |
| Вага | 17.9 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Діаметр колеса | 254 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1152 × 590 × 1262 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 7 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Тип гальм | Барабанні + дискові |