41 999 ₴
35 615 ₴




Безщітковий двигун із високим крутним моментом потужністю 1600 Вт забезпечує безперебійну їзду рівною місцевістю, легко долаючи схили.
Система підвищення стійкості SegRide, яка працює разом із антибуксовальною системою (TCS), забезпечує кращий контроль і зчеплення, зменшує тремтіння керма та забезпечує безпечну їзду навіть на слизькій поверхні або під час прискорення.
TCS розроблений, щоб підтримувати стабільність заднього колеса за різних дорожніх і погодних умов.Власнорозроблені алгоритми контролюють заднє колесо, щоб збільшити зчеплення на слизькій поверхні, покращуючи баланс, стабільність і безпеку.

3-дюймовий дисплей забезпечує оновлення статусу в реальному часі зокрема швидкість, акумулятор, режим тощо. Яскрава панель приладів залишається читабельною навіть на сонці.
Segway AirLock розблоковує ваш eKickScooter на основі вашої близькості. ZT3 Pro E готовий до поїздки, коли ви наближаєтесь до нього. Активуйте та персоналізуйте відстань розблокування в додатку Segway Mobility.

*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.9 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Діаметр колеса | 279.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 1600 Вт |
| Розмір в розкладеному вигляді | 1245 х 638 х 1340 мм |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 4 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців від виробника |
| Тип гальм | Дискові |