9 999 ₴
9 639 ₴





Основою продуктивності виступає восьмиядерний процесор Unisoc T7280, який забезпечує стабільну роботу системи та швидке виконання повсякденних завдань. Планшет оснащений 6 ГБ фізичної оперативної пам’яті, яку можна розширити ще на 30 ГБ за допомогою технології віртуального розширення, що забезпечує до 36 ГБ загального обсягу. Для зберігання даних передбачено 256 ГБ вбудованої пам’яті, а підтримка карт microSD до 2 ТБ дозволяє значно збільшити обсяг для медіафайлів, документів та електронних книг.





*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 13 дюйм |
| Колір | Сірий |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Unisoc T7280 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Операційна система | Android 16 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 11000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 670 г |
| Довжина | 197.2 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина | 301.8 мм |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 174 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Мультимедіа | |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 місяці від магазину |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |