


Варто вам звернутися, і голосові помічники Google і Siri будуть готові прийти до вас на допомогу. Ви можете увімкнути або вимкнути музику, відрегулювати гучність та багато іншого, просто віддавши голосову команду.

Портативна колонка Tronsmart Bang SE з оригінальним акустичним дизайном створює потужне звукове поле, яке заповнює простір навколо. Оцініть кристальну чистоту кожної ноти, насолоджуйтесь глибокими басами, яскравими та насиченими середніми та високими частотами у виконанні Tronsmart. Колонка підтримує широкий діапазон частот та звучить з максимальною потужністю 40 Вт.

Поєднуйте дві колонки Tronsmart в єдину акустичну систему, щоб забезпечити вечірку стерео супроводом. Підключивши колонки до телевізора, ви отримаєте кришталево чистий об'ємний стереозвук, аналогічний звуку, який ви чуєте у кінотеатрі.

Протокол бездротового зв'язку Bluetooth 5.3 – це гарантія високої якості звучання з мінімальними втратами та затримками, а також просунутий рівень енергоефективності. Колонка легко підключається до сумісних пристроїв та стабільно працює у парі. Використовуйте порт AUX для дротового підключення до програвача. Слот для карт MicroSD і USB порт дають можливість відтворювати плейлисти, збережені на зовнішніх носіях. А наявність убудованого мікрофона розширює межі вашого спілкування.

Саме стільки пропрацює колонка при повному заряді акумулятора. Слухайте музику багато годин поспіль і беріть колонку із собою, адже де Tronsmart Bang SE там панує атмосфера веселощів. Яскраве підсвічування корпусу, яке пульсує в ритмі музики, надає грандіозного масштабу будь-якій події.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX6 |
| Сумарна потужність звуку | 40 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Час автономної роботи | 24 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.08 кг |
| Висота | 164.5 мм |
| Глибина | 118.8 мм |
| Ширина | 298 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| Час зарядки | 5 год |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Ємність акумулятора | 8000 мА·год |
| Кількість динаміків | 2 |
| Радіус дії | 15 м |
| Формат акустики | 2 |