


Модель має захист від вологи, що дозволяє використовувати її на вулиці, під час подорожей або активного відпочинку. Вбудований мікрофон дає змогу відповідати на дзвінки без використання смартфона, а можливість підвішування або кріплення на велосипед робить колонку універсальною для різних сценаріїв використання.

Акумулятор ємністю 2000 мАг забезпечує до 20 годин роботи без підзарядки, що дозволяє слухати музику протягом усього дня. Повна зарядка займає близько 2,6 години через USB Type-C, що робить використання максимально зручним. Компактні розміри та мала вага дозволяють легко брати акустику із собою куди завгодно.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Сумарна потужність звуку | 8 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Час автономної роботи | 20 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.292 кг |
| Висота | 138 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| Час зарядки | 2.6 год |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Мікрофон | Да |
| Радіус дії | 18 м |
| Формат акустики | 1 |