
Щоб ви могли слухати улюблені треки нескінченно довго, портативна акустика Tronsmart T2 mini обладнана ємнісним акумулятором для забезпечення 18-годинної автономної роботи. Для відновлення рівня заряду потрібно 3 години. Щоб під'єднати зарядний пристрій, використовується універсальний порт USB Type-C.

Два вбудовані динаміки забезпечують стереозвук потужністю 10 Вт. Діапазон відтворюваних частот 80-20 000 Гц гарантує насичені баси, чисті середні та дзвінкі високі частоти. Навіть на максимальній гучності драйвери не спотворюють звучання. Потужності акустики Tronsmart T2 mini достатньо для вечірки в будинку або на відкритому повітрі.

Корпус колонки виконано з якісного пластику, що забезпечує міцність і довговічність використання. Акустика Tronsmart T2 mini захищена від пилу та бризок води/крапель дощу за стандартом IPX5. Це робить її найкращим компаньйоном для використання на відкритих локаціях, у поїздках або на пікніках. Пристрій важить 461 г і чудово підходить для транспортування.

Колонка обладнана модулем бездротового зв'язку Bluetooth 5.3 для оперативного та стабільного під'єднання до пристроїв у радіусі 18 метрів. Акустика оснащена зручними кнопками для керування ключовими функціями. Доступна дистанційна зміна параметрів із використанням програми для смартфона. Слухач може задіяти кабельні альтернативи для підключення джерел відтворення треків через порти USB Type-A, AUX IN, microSD/TF.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальність за зміни, внесені виробником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tronsmart |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | Type-C, AUX-вхід, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор |
| Час автономної роботи | 18 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.461 кг |
| Висота | 67 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | 5,3 |
| Час зарядки | 3 год |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Кількість динаміків | 2 |
| Мікрофон | Ні. |
| Стереопара (TWS) | Да |