Отправили не сразу (пришлось напомнить), но было предпразничное новогоднее "сумашествие" с заказами, поэтому не критично. В остальном всё хорошо, товар соответсвовал, упаковали хорошо. Менеджеры вежливы.
Володимир Л.
Відмінно
сергей А.
Відмінно
Наталія К.
Відмінно
класна компанія професіоналів!
Когут М.
Відмінно
Виктория К.
Відмінно
Артур В.
Відмінно
Спасибо - все ок!
Віктор М.
Відмінно
Замовляв флешку на тайп С - юсб Все як має бути, ввечері замовив на наступний день відправили. Рекомендую.
Олександр Я.
Відмінно
Віталій П.
Відмінно
Планшет прийшов ще й з чохлом та поклеєною плівкою на екрані, велике дякую
Отправили не сразу (пришлось напомнить), но было предпразничное новогоднее "сумашествие" с заказами, поэтому не критично. В остальном всё хорошо, товар соответсвовал, упаковали хорошо. Менеджеры вежливы.