Купили пару днів тому Ксіомі Редмі 10А. Все було добре поки він геть не розрядився поставили на зарядку, а він не заряджається показує,що зарядне підключилось но заряду нема простояв на зарядці довго, но жодного проценту не зарядив(((( дуже не приємно. Купляли дитині. МИ ДУЖЕ РОЗАЧАРОВАНІ. Сервіс не відповідає на наші дзвінки(((. Тепер незнаємо що робити. Не совітуємо купляти цей телефон ((((((
Ніка Р.
Відмінно
Ганна Ч.
Відмінно
Арнольд М.
Відмінно
Дмитро І.
Відмінно
Алина К.
Відмінно
Сергій Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Заказываю уже второй, спасибо очень доволен. Всем удачи.
Сергей
Відмінно
Заказываю не первый раз,очень доволен качеством и ценой.
Купили пару днів тому Ксіомі Редмі 10А. Все було добре поки він геть не розрядився поставили на зарядку, а він не заряджається показує,що зарядне підключилось но заряду нема простояв на зарядці довго, но жодного проценту не зарядив(((( дуже не приємно. Купляли дитині. МИ ДУЖЕ РОЗАЧАРОВАНІ. Сервіс не відповідає на наші дзвінки(((. Тепер незнаємо що робити. Не совітуємо купляти цей телефон ((((((